لاغری سریع برای عروسی | چگونه در عروسی لاغر شویم؟

لاغری سریع برای عروسی چگونه در عروسی لاغر شویم؟

مراسم عروسی و ازدواج یکی از بزرگترین و بهترین شب‌های بانوان می‌باشد که تمایل دارند در این شب بیشتر از همیشه بدرخشند. بنابراین به دنبال بهترین سالن‌های زیبایی، بهترین مدل مو و مهم‌تر از همه داشتن اندامی زیبا هستند. در بسیاری از موارد بانوان و عروس خانم‌ها تمایل دارند تا برای عروسی خود خیلی سریع وزن کم کنند تادر لباس عروس خود بدرخشند. در این مطلب زیبایی مگ بهترین راه‌ها برای لاغری و داشتن اندامی ایده‌آل برای عروسی را برای شما آورده‌ است تا برای عروسی خود به اندامی زیبا دست پیدا کنید.

بهترین روش‌ها برای لاغری سریع در عروسی

بهترین روش‌ها برای لاغری سریع در عروسی

در این قسمت بهترین روش‌های جراحی و غیرجراحی و زمان لاغر شدن با این روش‌ها را برای داشتن اندام زیبا و لاغری سریع را برایتان آورده‌ایم تا با توجه به زمانی که تا عروسی خود دارید، مناسب‌ترین آنها را انتخاب نمایید.

انواع ورزش‌ها

همه ما می‌دانیم که ورزش بهترین راه برای لاغری است به شرطی که به صورت مستمر و مداوم انجام شود و در کنار آن حتما رژیم غذایی مناسبی داشته باشید. در این قسمت بهترین ورزش‌ها برای لاغری سریع را برایتان آورده‌ایم.

ورزش بدنسازی

در ورزش بدنسازی شما با استفاده از وسایل‌هایی همچون تردمیل، دوچرخه فضایی و… به ورزش می‌پردازید که اگر به مدت یک الی دو ماه این ورزش‌ها را انجام دهید بین 4 الی 8 کیلو کاهش وزن خواهید داشت. به همین دلیل بسیاری از افرادی که تمایل دارند سریع به اندام ایده‌آل خود برسند به سراغ ورزش با وسایل‌ها می‌روند. اما این مورد را باید بخاطر بسپارید همانطور که ورزش کردن با این وسایل به لاغری سریع شما منجر می‌شود، اگر ورزش کردن با آنها را کنار بگذارید ممکن است اضافه وزن به صورت خیلی سریع به سراغ شما بیاید.

ورزش TRX

امروزه اکثر بانوان برای لاغری شکم، پهلو و ران خود به ورزش با TRX می‌روند. در این ورزش شما با استفاده از یک وسیله کش مانند به انجام حرکات کششی می‌پردازید که در مدت یک الی دو ماه می‌توانید 4 کیلوگرم وزن کم کنید. در کنار این ورزش باید رژیم غذایی نیز داشته باشید تا به نتیجع مطلوب دست پیدا کنید.

پیاده روی

اگر زمان زیادی تا عروسی خود دارید، بهتر است پیاده روی را انتخاب نمایید و به طور روزانه 45 دقیقه پیاده روی انجام دهید. پیاده روری روزانه می‌تواند به کاهش وزن 5 کیلوگرمی در هر ماه منجر شود.

رژیم غذایی

رژیم غذایی

رژیم غذایی در کنار تمام روش‌های لاغری توصیه می‌شود. برای داشتن رژِیم غذایی کافی است موارد زیر را رعایت کنید تا زمان عروسی خود سایز کم کنید.

نبایدها:

کربوهیدرات کمی مصرف کنید.

در چندین مطالعه نشان داده شده است که مصرف نکردن کربوهیدرات‌ها باعث می‌شود تا در مدت زمان کمی، وزن زیادی کم کنید. برای این کار کافی است مواد غذایی حاوی نشاسته مانند نان، ماکارونی و برنج را به حداقل برسانید یا آنها را از وعده غذایی خود حذف کنید تا به وزن ایده‌آل خود برسید. اجتناب یا محدود کردن مصرف کربوهیدرات، حتی برای مدت کوتاه، می تواند منجر به کاهش چربی بدن و وزن آب شود.

شیرینی‌جات را حذف کنید.

موادغذایی حاوی شیرینی باعث چاقی مفرط می‌شوند. به طوری که تحقیقات نشان داده‌اند بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند شیرینی‌جات بیشتری را مصرف می‌کنند. به همین دلیل توصیه می‌شود افراد و عروس خانم‌هایی که می‌خواهند تا در مراسم عروسی خود لاغر شوند یک الی دو ماه قبل از مراسم عروسی از مصرف مواد حاوی قند مانند شیرینی، شکلات و … پرهیز کنند.

باید‌ها:

مصرف پروتئین را افزایش دهید.

رژیم کم کربوهیدرات می تواند شما را گرسنه کند، با افزایش مصرف پروتئین می‌توانید با این مشکل مقابله کنید. مصرف پروتئین های بدون چربی و غنی از امگا 3 مانند بوقلمون، تخم مرغ و غذاهای دریایی را افزایش دهید. اینها متابولیسم شما را افزایش می دهند و میل شما را به خوردن کاهش می دهند.

میوه‌ها و سبزیجات را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

میوه‌ها و سبزیجات با کالری کمی که دارند می‌توانند شما را سیر کنند به گونه‌ای که دیگر میلی برای خوردن دیگر مواد غذایی نداشته باشید. به همین علت پزشکان تغذیه به افرادی که می‌خواهند وزن کم کنند توصیه می‌کنند تا کاهو، سبزیحات، سیب و… را در رژِیم غذایی خود بگنجانند.

صبحانه را حذف نکنید.

صبحانه مهم‌ترین وعده غذایی است که شما را در طول روز سیر نگه‌می‌دارد. اگر صبحانه را حذف کنید، ممکن است آن را در وعده های غذایی دیگر جبران کنید و به همین دلیل ممکن است کالری‌های بیشتری از صبحانه خود مصرف کنید و همین امر موجب چاقی شما می‌شود.

روش‌های جراحی برای لاغری سریع در عروسی

روش‌های جراحی برای لاغری سریع در عروسی

احتمالا شما هم شنیده‌اید که بسیاری از افراد می‌گویند استعداد لاغری ندارند یا توسط روش‌های غیر جراحی لاغری که در بالا ذکر شد نمی‌توانند وزن کم کنند. این دسته از افردا پس از اینکه به پزشک تغذیه مراجعه می‌کنند و در صورت رعیات تمامی نکات به وزن ایده‌آل خود نمی‌رسند به جراحان و پزشکان متخصص جراحی‌های لاغری ارجاع داده می‌شوند. در این قسمت می‌خواهیم بهترین روش‌های لاغری را برای شما عروس خانم‌ها ذکر کنیم تا به اندام ایده‌آل خود برسید.

پیکرتراشی

پیکرتراشی یکی از روش‌هایی است که مناسب افرادی است که دارای وزن ایده‌آل هستند اما در قسمت‌هایی از بدن خود مانند شکم، دارای چربی انباشته هستند. پزشکان توسط این جراحی اقدام به حذف چربی‌های ناحیه شکم می‌کنند و پس از دوران نقاهت دیگر قسمت‌های اندام فرد مانند گذشته است و در کنار آن دارای شکمی تخت خواهد بود. در این روش می‌توانید از پزشک هر قصسمت از بدن شما که دارای چربی انباشته است را بخواهید حذف نماید. این جراحی در کنار مزایایی که دارد، عوارض خاص خود را نیز دارد، بنابراین برای انجام آن باید به پزشک متخصص مراجعه کنید.

باندینگ یا حلقه معده

این روش به افرادی توصیه می‌شود که دارای وزن بالای 110 کیلوگرم باشند و در این روش تمامی اندام وی لاغر خواهد زیرا ممکن است پس از باندینگ معده خود 40 الی 50 درصد وزن خود را از دست دهد. پس از انجام این جراحی فرد نمی‌تواند به مقدر زیادی غذا بخورد به همین دلیل ممکن است وزن زیادی کم کند. در این روش، یک حلقه از جنس سیلیکون در بالای معده فرد قرار داده می‌شود که معده را به دو قسمت تبدیل می‌کند که بواسطه این حلقه مقدار غذای وارد شده به معده کم می‌شود و به همین علت اگر فرد تمایلی به خوردن غذای زیاد ندارد.

ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم

جراحی ابدومینوپلاستی به جراحی زیبایی شکم معروف است و این جراحی به افرادی توصیه می‌شود که دارای شکم‌هایی با پوست آویزان هستند. در طی این جراحی قسمتی از ناحیه شکم فرد که دارای پوست اضافه است بریده می‌شود و دارای شکمی تخت و صاف خواهد شد.

لیپوساکشن

لیپوساکشن برای چربی‌های قسمت‌هایی از بدن که توسط رژِیم غذایی و ورزش‌ها حذف نشده‌اند، صورت می‌گیرد. این روش برای کسانی که دارای وزن ایده‌آل هستند نیز انجام می‌پذیرد. با استفاده از این روش می‌توان چربی‌های قسمت بازو، شکم، باسن و … را رفع نمود.

سخن آخر

لاغری سریع برای عروسی

در این مقاله بهترین روش‌های زیبایی اندام و لاغری را برای عروس خانم‌هایی که آرزوی اندامی ایده‌آل برای بزرگترین شب زندگی خود را دارند را بیان کردیم. پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا از روش‌های غیرجراحی استفاده کنید زیرا عوارضی ندارند ولی روش‌های جراحی لاغری در کنار مزایایی که دارند، عوارض خاص خود را مانند دیگر روش‌های جراحی زیبایی دارند.

سوالات متداول

آیا می‌توانم از روش‌های جراحی لاغری در نزدیک عروسی خود استفاده کنم؟

بله در صورتی که تمایل دارید تا از روش‌های جراحی برای لاغری سریع در عروسی خود بهره‌مند شوید بهتر است تا این کار را شش تا سه ماه قبل از روز عروسی خود انجام دهید تا دوران نقاهت شما به طور کامل طی شده باشد.

با چه ورزشی می‌توانم در نزدیک عروسی خود سریع‌تر لاغر شوم؟

معمولا با استفاده از ورزش‌هایی که توسط وسایل بدنسازی نظیر تردمیل، دوچرخه و … انجام می‌شوند می‌توانید طی دو الی سه ماه وزن بسیاری را به همراه رژیم غذایی مناسب کم کنید.

اشتراک گذاری مطلب

تلگرام
واتساپ
توییتر

بخش نظرات و نمره دهی

5 2 رای ها
---> 5 (بیشترین)
Subscribe
Notify of

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

مقالات مرتبط

زیبایی مگ (مجله زیبایی بانوان) شامل تمامی مطالبی است که برای هر بانوی خاصی الزامی است تا برای سلامت پوست، مو و زیبایی خیره کننده آنها را بخواند. هدف ما گردآوری مطالب روز زیبایی و معرفی بهترین سالن‌های زیبایی، مراکز فروش لوازم آرایش و مراقبت پوستی و … است.