جدیدترین مدل موی عروس در سال 1402

جدیدترین مدل موی عروس در سال 1402

انتخاب مدل موی عروس می‌تواند برای بسیاری از عروس خانم‌ها یک کار دلهره‌آور است؛ زیرا آنها می‌‌خواهند تا در شب عروسی خود که بزرگترین شب زندگی آنها است بدرخشند و مدل مویی را انتخاب نمایند که به قول معروف به آنها می‌آید و متناسب با دیگر اجزای صورت آنها باشد. در این مقاله ما تمام مدل موهای مختلف سال 1402 که مورد پسند بسیاری از خانم‌ها می‌باشد را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک نماییم بهترین مدل مو را برای بزرگترین شب زندگی خود انتخاب نمایید. ما در این مطلب از زیبایی مگ به مدل موی مناسب بر اساس فرم صورت، طول مو و … بر اساس جدیدترین مدل‌های مو در سال 1402 می‌پردازیم.

جدیدترین مدل موی عروس بر اساس فرم صورت

صورت گرد

اگر فرم صورت شما گرد است، باید مدل مویی را انتخاب نمایید که صورت شما را کمی کشیده نشان دهند. بنابراین مدل موهایی را انتخاب نمایید که نیمه باز به سمت بالا یا نیمه باز به سمت پایین هستند. همچنین اگر تمایل دارید تا موهای خود را به صورت کامل ببندید یا اصطلاحا به مدل موی شینیون جمع تمایل دارید، سعی کنید قسمتی از موهای خود مانند کناره‌ها باز بگذارید تا صورت شما کشیده‌تر دیده شود. به طور کلی مدل موهایی که برای صورت گرد پیشنهاد می‌شوند، مطابق با تصاویر زیر می‌باشند.

مدل موی عروس برای صورت گرد

مدل موی عروس برای صورت گرد

مدل موی عروس برای صورت گرد

مدل موی عروس برای صورت گرد

صورت بیضی

صورت بیضی یک فرم ایده‌آل در نظر گرفته می‌شود زیرا متقارن است و می‌تواند هر مدل مویی را در خود جای دهد. بنابراین اگر فرم صورت شما بیضی است، خوش شانس هستید! زیرا می‌توانید هر مدل مویی که آن را دوست دارید را برای موهای خود اجرا کنید. بهترین و جدیدترین مدل موی عروس در سال 1402 که برای صورت‌های بیضی مناسب هستند در تصاویر زیر پیشنهاد شده‌اند.

صورت بیضی

جدیدترین مدل موی عروس برای صورت با فرم بیضی

مدل موی عروس برای صورت با فرم بیضی

مدل مو جدید برای صورت با فرم بیضی

صورت کشیده

اگر فرم صورت شما کشیده است باید مدل مویی را انتخاب کنید که صورت شما را کمی گرد نشان دهد و آن را کشیده‌تر نشان ندهد. بنابراین مدل موهایی را انتخاب نمایید که به کوچک‌تر نشان دادن صورت شما و برجسته‌تر کردن زیبایی‌های صورتتان کمک نماید. معمولا یک مدل موی باب بلند تا چانه همیشه انتخاب خوبی است، یا می توانید یک برش کوتاه با چتری بلند را امتحان کنید. برای انتخاب مدل موی عروسی خود مطابق با سال 1402 می‌توانید از عکس‌های زیر کمک بگیرید.

مدل موی عروس با فرم صورت کشیده

مدل موی عروس با فرم صورت کشیده (2)

مدل موی عروس با فرم صورت کشیده (3)

مدل موی عروس با فرم صورت کشیده (3)

صورت مربعی

اگر فرم صورت شما مربعی است، سعی کنید مدل مویی را انتخاب نمایید که صورت شما را کشیده و پهن نشان ندهد و قسمت‌های زاویه‌ای صورت شما را گردتر نشان دهد. تصاویر زیر برای صورت‌های با فرم مربعی مناسب هستند.

مدل موی عروس برای صورت مربعی

مدل موی عروس برای صورت مربعی

مدل موی عروس برای صورت مربعی

فرم قلبی شکل

اگر فرم صورت شما شبیه قلب هست؛ یعنی قسمت چانه و فک شما باریک‌تر از قسمت پیشانی‌تان است سعی کنید مدل موهایی را انتخاب نمایید که موهای شما قسمت پیشانی تا کنار گونه‌‌‌های شما را بپوشانند. معمولا برای این مدل مو چتری‌های بلند پیشنهاد می‌شود. برای انتخاب بهتر جدیدترین مدل موی عروسی سال 1402 برای فرم صورت قلبی شکل می‌توانید از عکس‌های زیر کمک بگیرید.

مدل موی عروس با فرم صورت قلبی شکل

مدل موی عروس با فرم صورت قلبی شکل

اکنون که می‌دانید چه مدل‌هایی برای سال 1402 بر اساس فرم صورت محبوب هستند و کدام مدل‌ها برای فرم صورت شما مناسب‌تر هستند، وقت آن است که مدل موی عروسی خود را انتخاب نمایید و اگر هنوز مطمئن نیستید، پیشنهاد می‌کنیم تا به یک آرایشگر حرفه‌ای مراجعه کنید و از ایشان مشاوره بگیرید.

جدیدترین مدل موی عروس برای موهای بلند

اگر شما موهای بلندی دارید پس خوش شانس هستید؛ زیرا هر مدل مویی که آن را دوست دارید را می‌توانید برای موهای خود اجرا کنید. در ادامه جدیدترین مدل موی عروس در سال 1402 برای موهای بلند را آورده‌ایم.

مدل موی شینیون جمع یا آپدو (Sleek updo)

مدل موی شینیون جمع یا آپدو (Sleek updo)

اگر به دنبال یک مدل موی کلاسیک هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا این مدل مو را امتحان نمایید. این سبک مو برای هر نوع مراسمی اعم از عروسی، نامزدی و عقد مناسب می‌باشد. این مدل مو را خودتان هم می‌توانید به راحتی انجام دهید و برای انجام این مدل مو در عروسی خود کافی است تا ابتدا موهایتان را دم اسبی کنید و سپس آن را بچرخانید و با یک گیره به رنگ مشکی در لای موهای خود محکم کنید. برای زیباتر شدن می‌توانید چند تار موهای خود را از بین آنها جدا کنید و فر نمایید.

شینیون جمع و باز (Half-up, half-down)

شینیون جمع و باز (Half-up, half-down)

یکی از جدیدترین مدل موهای عروسی در سال 1402 که برای عروس خانم‌هایی که موهایی بلندی دارند، مدل موی شینیون جمع و باز است. در این مدل مو معمولا قسمت جلویی موهای شما توسط سنجاق بسته می‌شود و پشت موهایتان باز می‌ماند، سپس آرایشگر موهای شما را به هر طریقی که تمایل دارید اعم از موی صاف یا فر آرایش می‌کند.

شینیون جمع بافته شده (Braided updo)

شینیون جمع بافته شده

اگر به دنبال یک مدل موی خاص هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم این مدل مو را امتحان نمایید. این مدل مو برای هر عروسی که می‌خواهد کمی جذابیت در مهم‌ترین شب زندگی‌اش به خود اضافه نماید مناسب است. اگر می‌خواهید این مدل مو را خودتان اجرا کنید کافی است تا دو طرف موهای خود را ببافید و سپس آنها را به صورت یک دم اسبی جمع کنید و آنها در یکدیگر بپیچید و در یک سمت یا پایین سر خود با گیره سفت نمایید.

جدیدترین مدل موی عروس با موهایی با قد متوسط

دم اسبی کم ارتفاع

دم اسبی کم ارتفاع

اگر موهایی با قد متوسط دارید و می‌خواهید آنها را از صورت خود دور نمایید تا چهره زیبای شما بیشتر نمایان شود کافی است تا موهای خود را از پایین دسته نمایید و با یک کش رنگ موهای خود ببندید و سپس برای جذابیت بیشتر آنها را ببافید، فر نمایید و … .

مدل موی فر باز

مدل موی فر باز

اگر موهایی با قد متوسط دارید از آرایشگر خود بخواهید تا موهای شما را فر نمایید و آنها را در یک طرف صورت شما قرار دهد یا فرق از وسط باز کنید تا زیبایی شما در بزرگترین شب زندگی‌‌تان بیشتر شود.

جدیدترین مدل موی عروس برای موهای کوتاه

اگر موهای کوتاهی دارید یا اصطلاحا موهای شما مدل پسرانه است به شما پیشنهاد می‌کنیم تا مدل موهای زیر را برای موهایتان در شب عروسی‌تان اجرا نمایید.

مدل موی پیکسی فر

مدل موی پیکسی فر Pixie cut

در این مدل مو تمامی موهای فرد فر می‌شود و با یک ثابت کننده مو یا تافت در یک طرف صورت یا به صورت پراکنده در تمامی سر فرد پخش می‌شوند تا موها پرحجم بنظر برسند.

مدل موی باب

مدل موی باب

این مدل برای هر عروسی که می‌خواهد در روز عروسی مدل مویی شیک داشته باشد مناسب است. در این حالت موهای کوتاه فرد به صورت صاف و یکدست آرایش می‌شوند.

سوالات متداول

جدیدترین و بهترین مدل موی عروس کدام است؟

در این مطلب بهترین مدل موهای برای عروسی در سال 1402 گفته شد اما جدیدترین آنها شینیون جمع بافته شده و آپدو است.

چگونه در روز عروسی‌ام بی‌نظیر برسم؟

یکی از کارهایی که شما را در روز عروسی‌تان بی‌نظیر نشان می‌دهد مدل موهایتان است. البته می‌توانید از جند مروارید یا گل برای زیباتر نشان دادن استایل خود استفاده نمایید.

برای اینکه موهایم در روز عروسی بهتر باشد چیکار کنم؟

پیشنهاد می‌کنیم برای زیبایی و درخشانی بهتر موهایتان، یک ماه قبل از عروسی از روش‌های مراقبت و زیبایی مو مانند پروتئین تراپی مو، کراتین مو و … استفاده نمایید تا زیبایی موهای شما بیشتر شود و موهای سالم‌تری برای روز عروسی‌تان داشته باشید.

من موهای خشک و وزی دارم چگونه این مشکل موهایم را برای عروسیم رفع کنم؟

یک ماه قبل از عروسی خود به سالن‌های زیبایی مراجعه نمایید و با توجه به نظر متخصص از کراتین مو یا پروتئین تراپی استفاده نمایید.

اشتراک گذاری مطلب

تلگرام
واتساپ
توییتر

بخش نظرات و نمره دهی

3.7 7 رای ها
---> 5 (بیشترین)
Subscribe
Notify of

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

مقالات مرتبط

زیبایی مگ (مجله زیبایی بانوان) شامل تمامی مطالبی است که برای هر بانوی خاصی الزامی است تا برای سلامت پوست، مو و زیبایی خیره کننده آنها را بخواند. هدف ما گردآوری مطالب روز زیبایی و معرفی بهترین سالن‌های زیبایی، مراکز فروش لوازم آرایش و مراقبت پوستی و … است.