بهترین روش‌های آرایش دائمی ابرو کدامند؟

بهترین روش‌های آرایش دائمی ابرو کدامند؟

ابروها تاثیر بسیاری در زیبایی چشمان دارند و بانوان هنگامی که چهره خود را آرایش یا میکاپ می‌کنند، حتما با استفاده از مداد ابرو ابروهایشان را پر رنگ‌تر می‌کنند یا با استفاده از ژل ابرو اقدام به لیفت ابروهای خود می‌کنند. اما برخی از افراد دارای ابروهای کم پشتی هستند و از استفاده زیاد از مداد ابرو خسته شده‌اند بنابراین به دنبال روش‌های دائمی برای آرایش دائمی ابروهای خود هستند تا بدون اینکه دستی بر ابروهای خود ببرند، ابروهایشان رنگ و زیبایی خیره‌کننده‌ای داشته باشد یا به اصطلاح ابروهای آنها دارای کادر دائمی باشد. امروزه در سالن‌های زیبایی روش‌های دائمی یا نیمه‌دائمی بسیاری برای زیبایی ابروها انجام می‌گیرد که قصد داریم بهترین آنها را در این مطلب مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانید با توجه به نوع ابروهای خود بهترین روش برای آرایش دائمی ابروهایتان را انتخاب نمایید.

آرایش دائمی ابرو چیست؟

باید به شما بگوییم تمامی روش‌های زیبایی و آرایش ابرو که از آنها به عنوان روشی دائمی یاد می‌شوند در واقع نیمه دائمی هستند، این روش‌ها تفاوت بسیاری با تاتو ابرو که در سالیان پیش انجام می‌گرفت دارند و ماندگاری آنها از یک تا سه سال می‌باشد و اگر فرد پس از این مدت زمان تمایل داشته باشد می‌تواند آرایش ابروهای خود را برای سالیان دیگر تمدید نماید. روش‌های آرایش دائمی یا همان نیمه دائمی ابروها شامل فیبروز ابرو، میکروبلید و … می‌شود.

بهترین روش‌ها برای آرایش ابرو

روش‌هایی که در ادامه بررسی می‌کنیم جزو بهترین روش‌های آرایش دائمی ابرو در سالن‌های زیبایی هستند که هزینه، ماندگاری و … آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ یک شکل نیمه دائمی خالکوبی است اما برخلاف خالکوبی‌های سنتی که از تفنگ تاتو استفاده می‌کنند، در  میکروبلیدینگ با استفاده از ابزاری به شکل تیغه با ردیفی از سوزن‌های ریز که به سختی قابل رویت هستند برای ایجاد ضربات مو مانند در امتداد ابروهای افراد و در عین حال نفوذ رنگدانه به پوست استفاده می‌کنند. میکروبلیدینگ بیشتر برای افرادی مناسب است که دارای ابروهای نازک، توخالی و دارای نقص هستند و اگر فرد دارای ابروهای تقریبا پری و پهنی باشد و اقدام به انجام میکروبلیدینگ نماید، ابروهای او حالت مصنوعی و غیرطبیعی پیدا می‌کنند. ماندگاری روش میکروبلیدینگ با توجه به نوع مراقبت فرد از شش ماه تا سه سال می‌باشد.

شیدینگ ابرو

شیدینگ ابرو

شیدینگ ابرو یکی دیگر از روش‌های زیبایی و آرایش دائمی ابرو است که برای افرادی که دارای ابروهای نازک و کم پشتی هستند مناسب می‌باشد و حالتی مخملی را برای ابروها ایجاد می‌نماید. بنابراین اگر فردی دارای ابروهای شکسته یا نواقص در ابروهای خود باشد نباید روش شیدینگ را انجام دهد زیرا این روش برای او غیرطبیعی جلوه می‌کند. شیدینگ ابرو برای انواع پوست حساس، چرب و … مناسب می‌باشد و ماندگاری این روش یک الی دو سال می‌باشد.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو مانند شیدینگ ابرو است اما برای افرادی مناسب است که دارای ابروهای پر رنگ هستند و می‌خواهند کادری همیشگی را برای ابروهای خود ایجاد نمایند تا دیگر هر روز برای سرکار رفتن و پرداختن به امور روزانه خود از مداد ابرو استفاده نکنند. بنابراین اگر فردی دارای ابروهای کم پشت باشد، فیبروز ابرو به او پیشنهاد نمی‌شود. ماندگاری فیبروز ابرو حدودا یک سال می‌باشد و پس از این مدت زمان کم کم خط‌هایی که در میان موهای ابرو در حین انجام فیبروز ایجاد شده‌اند، محو می‌شوند. به علاوه این روش با استفاده از قلم مخصوص انجام می‌شود و از دستگاه خاصی برای انجام این روش استفاده نمی‌شود.

نانو بروز ابرو

نانو بروز ابرو

نانو بروز ابرو جدیدترین روش‌ برای حاشور ابرو است که به وسیله دستگاه نانو انجام می‌شود و نام این روش برگرفته از دستگاه آن است و بیشتر مناسب افرادی است که می‌خواهند ابروهای آنها پرتر بنظر برسد. نانو بروز ابرو شباهت بسیاری به فیبروز ابرو دارد با این تفاوت که ماندگاری آن بیشتر از فیبروز است زیرا این روش با دستگاه نانو می‌شود، در صورتی که فیبروز ابرو با قلم مخصوص انجام می‌شود.

لیفت ابرو

لیفت ابرو

یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش‌ها برای زیبایی ابروها در سالن‌های زیبایی، لیفت ابرو است. ابروهای همه ما هنگامی که از خواب بیدار می‌شویم یا به فکر فرو می‌رویم و بر ابروهای خود دست می‌کشیم حالت بهم ریختگی به خود می‌گیرند بنابراین بسیاری از بانوان برای بالا بردن یا لیفت ابروهای خود از صابون‌های مخصوص، ژل ابرو و ریمل لیفت ابرو برای فرم دادن و بالا بردن ابروهای خود استفاده می‌کنند. اما امروزه در سالن‌های زیبایی روش لیفت ابرو دائمی انجام می‌شود که با استفاده از مواد و روش‌های مخصوص ابروهای شما را برای مدت زمان طولانی مثلا 6 ماه بدون اینکه هیچ اقدامی انجام دهید، لیفت می‌کنند.

قیمت روش‌های زیبایی ابرو

قیمت هر روش زیبایی ابرو با توجه به نوع روش، میزان کم پشتی ابروها، محلی که سالن زیبایی در آنجا واقع شده، مهارت آرایشگر و … تعیین می‌شود. به طور کلی هر کدام از روش‌های زیبایی ابرو قیمت متفاوتی دارند و معمولا قیمت آنها از 1.5 میلیون تا 4 میلیون می‌باشد.

سخن آخر

روش‌های زیبایی ابرو به بانوان کمک می‌کنند تا به صورت روزانه ابروهای خود را آرایش نکنند و برای مدت چندین سال ابروهایشان آرایش کرده باشد و نیازی به مداد ابرو نداشته باشند. برای انتخاب هر کدام از روش‌های زیبایی ابرو و اینکه کدام یک از آنها بهترین است به سلیقه فرد و نوع ابروهای او بستگی دارد.

اشتراک گذاری مطلب

تلگرام
واتساپ
توییتر

بخش نظرات و نمره دهی

0 0 رای ها
---> 5 (بیشترین)
Subscribe
Notify of

0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

مقالات مرتبط

زیبایی مگ (مجله زیبایی بانوان) شامل تمامی مطالبی است که برای هر بانوی خاصی الزامی است تا برای سلامت پوست، مو و زیبایی خیره کننده آنها را بخواند. هدف ما گردآوری مطالب روز زیبایی و معرفی بهترین سالن‌های زیبایی، مراکز فروش لوازم آرایش و مراقبت پوستی و … است.